درباره ما

سینا پرس

پرس سازی سینا 

پرس سازی سینا (یساری) با مدیریت جناب آقای محمد سعید یساری با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه هیدرولیک و ساخت انواع پرس های کششی، آزمایشگاهی ، کاشی و آجر توانسته است به بزرگترین تولید کننده پرس های هیدرولیک جهت تولید آجر در منطقه آسیای غربی تبدیل شود.
همچنین به صورت تخصصی در زمینه خط کامل تولید آجر از جمله ساخت فیدرباکس ،سیلو ، آسیاب ، نوار نقاله و کوره آجر و همچنین خط تمام اتوماتیک فعالیت می کند.

صادرات به کشورهای مختلف

این مجموعه با دارا بودن مدیریت مجرب و پرسنل متخصص و کار آزموده توانسته است محصولاتی را تولید و به کشورهای مختلفی صادر کند.
از جمله می توان به کشورهای عراق ، آذربایجان ، قزاقستان ، قرقیزستان ، تاجیکستان ، ازبکستان ، ترکمستان ، افغانستان ، قطر و کشور آفریقایی کومور اشاره کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه پرس های تولید شده در پرس سازی سینا ( یساری) ، دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند، که واحد خدمات پرس سازی سینا (یساری) به صورت فعال در حال سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

مشاوره و تحقیقات

واحد مشاوره و تحقیقات این موسسه آمادگی همکاری با شرکت ها و ارگانها،در زمینه مشاوره و راه اندازی کارخانجات آجر را دارد. واحد تحقیق و توسعه سینا پرس ، با بررسی مشتریان و دستگاه های نصب شده سالهای قبل ، طراحی دستگاه ها را بهینه کرده  و راه حل های اصولی و استانداردی برای  افزایش تولید ، کاهش استهلاک ، کاهش هزینه نگهداری و افزایش کیفیت تولید ارائه میدهد.

۰۱

بهبود طراحی دستگاه‌ها

طراحی دستگاه ها ، همواره بازنگری شده و با بهینه سازی این طراحی ها ، عملکرد کلی دستگاه و کیفیت محصول نهایی افزایش می‌یادبد

۰۲

کاهش هزینه تعمیرات

اصلاح نقاط ضعف دستگاه باعث طول عمر دستگاه و همچنین کاهش زمان تعمیرات (خواب خط ) خواهد شد.

۰۳

افزایش تولید

دستگاه بهینه شده ، تولید بیشتری خواهد داشت و کیفیت محصولات در دستگاه

سینا پرس

سیناپرس در زمینه ارائه مشاوره برای خرید دستگاه پرس ،کوره و قالب و همچنین بررسی موقعیت کارخانه و نیاز و گنجایش بازار هر منطقه میتواند همراهی مناسب برای شما باشد.